585858004 info@ergonix.pl

Jabra, lider w dziedzinie osobistego dźwięku i rozwiązań biurowych, ogłasza dziś nową generację prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych Jabra Elite 75t. muzyka, którą pokochają fani Elite 65 – ze znacznie dłuższą żywotnością baterii i mniejszym, bezpieczniejszym i wygodniejszym dopasowaniem.

Bazując na 150-letnim doświadczeniu w inżynierii dźwięku, Jabra ma udokumentowane doświadczenie w zakresie prawdziwej łączności bezprzewodowej. Elite 75t wykorzystuje mniejszą platformę zasilania i technologię łączności siostrzanej firmy GN Hearing, a także know-how w zakresie miniaturyzacji zbudowane z czterech generacji prawdziwie bezprzewodowych produktów Elite.

Elite 75t jest specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić większy komfort dzięki optymalnemu kształtowi i rozmiarowi wkładek dousznych. Słuchawki douszne zostały poddane wszechstronnym testom pod kątem bezpiecznego dopasowania, dzięki czemu użytkownicy mogą mieć pewność, że pozostaną na swoim miejscu, niezależnie od wykonywanej czynności. Elegancka konstrukcja sprawia, że ​​Elite 75 jest idealna nawet dla mniejszych uszu, a ergonomiczny kształt sprawia, że ​​są tak wygodne, że użytkownicy mogą cieszyć się ich Określanie potrzeb kluczowych użytkowników Firma Jabra opracowała model symulacyjny zapewniający komfort i dopasowanie, oparty na tysiącach skanów uszu wykonanych przez użytkowników na całym świecie, w celu określenia najbardziej optymalnego kształtu i rozmiaru 3D, który wygodnie dopasowuje się do uszu różnych użytkowników. Idąc o krok dalej, Jabra zebrała również cenne spostrzeżenia na temat potrzeb i preferencji użytkowników, aby określić główne przeszkody dla prawdziwej łączności bezprzewodowej. Konsumenci stale potrzebują dłuższej żywotności baterii, lepszego dopasowania i łatwości podłączenia do urządzeń, na które firma Jabra stara się odpowiedzieć dzięki najnowszemu produktowi z serii Elite.

Elite 75 oferuje do 28 godzin pracy na baterii z etui ładującym i 7,5 godziny bez. Osoby w arush docenią szybkie ładowanie przez USB-C, które zapewnia, że ​​nigdy nie zabraknie baterii, gdy jej potrzebujesz najbardziej – idealna do nowoczesnego życia w podróży. W późniejszym terminie na rynek zostanie również wprowadzony wariant ładowania bezprzewodowego. Inteligentna inżynieria gwarantuje, że nowy kompaktowy rozmiar nadal będzie spełniał podstawowe oczekiwania klientów od Jabra, a mianowicie – solidna łączność, trwałość, łatwość obsługi oraz doskonałe rozmowy i wrażenia muzyczne. Wykonywanie i odbieranie połączeń jest wspaniałym doświadczeniem dzięki technologii połączeń z 4 mikrofonami, ulepszonej dzięki najnowszym algorytmom redukcji szumów i wiatru firmy Jabra.

Ta funkcja zapewnia pewność, że możesz odebrać połączenie, nawet w ruchliwych miejscach, takich jak ulica lub metro. Poprawiliśmy łatwość użytkowania etui ładującego, zapewniając łatwy dostęp i dodając magnesy. René Svendsen-Tune, dyrektor generalny Jabra, powiedział: „Nasza największa wiadomość na targach IFA 2019 jest również najmniejsza z dotychczasowych. Jest to wynik naszego zaangażowania w słuchanie i uwzględnianie zmieniających się oczekiwań klientów w celu uzyskania prawdziwie bezprzewodowego doświadczenia. Wzięcie świetnego produktu i ulepszenie go to złożone przedsięwzięcie i właśnie to osiągnęliśmy dzisiaj. Podnieśliśmy jakość korzystania ze słuchawek dousznych, zapewniając najbardziej wygodne i długotrwałe rozwiązanie dla stylu życia w ruchu. Z radością witamy Elite 75t, nasz najnowszy, najbardziej innowacyjny dodatek do naszej wielokrotnie nagradzanej serii Elite ”- dodał. Użytkownicy mogą natychmiast łączyć się z Alexa **, Siri® lub Google Assistant ™, szybko uzyskując dostęp do potrzebnych informacji – od ustawiania spotkań, wyszukiwania wydarzeń w pobliżu lub odczytywania wiadomości. Co więcej, Bluetooth 5.0 umożliwia użytkownikom bezproblemowe podłączenie Elite 75t do ich smartfonów.Aplikacja Jabra Sound + pozwala użytkownikom wybrać asystenta głosowego, dostosować profil muzyczny za pomocą korektora, zmodyfikować poziom hałasu w pobliżu, który chcą słyszeć (HearThrough), dostosować jakość połączeń, śledzić naładowania baterii i wiele więcej.

Elite 75t będzie dostępny w dwóch kolorach – tytanowej czerni i złotym beżu, oferując użytkownikom różnorodne opcje odpowiadające ich preferowanemu stylowi. Dostępna będzie również czarna wersja ekskluzywna dla Best Buy w USA.