585858004 info@ergonix.pl

Pracownicy biur call center cały dzień spędzają na rozmowach telefonicznych, dlatego tak ważne jest to, aby mieli odpowiedni sprzęt, dzięki któremu praca będzie mogła być komfortowa i wygodna. Wybór słuchawek call center jest ważny, inaczej nie można pracować wydajnie. Jakie wybrać?

Słuchawki dopasowane do specyfiki firmy

Każda firma działa inaczej, dlatego nie ma jednego uniwersalnego modelu, który pasowałby do wszystkich biur. Trzeba wziąć pod uwagę akustykę biura, a także długość oraz częstotliwość rozmów, jakie będą prowadzone za pośrednictwem telefonu. Wybór w dzisiejszych czasach jest bardzo duży, przy czy, warto decydować się na sprzęt od sprawdzonych producentów. Dobrze sprawdzają się słuchawki platora lub na przykład model axtel m2 duo – to doskonała propozycja dla osób, które szukają dobrego, ale budżetowego sprzętu. Słuchawki są dwuuszne, mają mikrofon z funkcją usuwania hałasów z zewnątrz, co jest bardzo ważne szczególnie, jak się pracuje w zatłoczonym pomieszczeniu.

Muszą być solidne

Słuchawki należy wybrać mając na uwadze nie tylko parametry takiej jak jakość dźwięku czy mikrofon, ale również wytrzymałość i solidność sprzętu. W końcu słuchawki będą używane przez wiele godzin, tak więc musza być wygodne w użytkowaniu. Przed zakupem warto przetestować wybrany egzemplarz, aby mieć pewność, że na 100% spełniają nasze oczekiwania. Wybierając słuchawki dobrej jakości możemy mieć pewność, że długo posłużą.