585858004 info@ergonix.pl

Products Status:Stock

Type:BladeProcessor Main

Frequency:3.0GHzProcessor

Type:Intel xeonBrand

Name:HPEModel

Number:HPE BLc7000

HPE BladeSystem C7000 Blade ServerBrand:HPEModel:HPE BLc7000Processor:Intel xeonProcessor speed:3.0GHzMemory:64GBInput Frequency:50-60 HzPower:1100WRated Input Voltage:200-240 VACWarranty:3 YearsCertification:FCC

Serwer HPE BladeSystem C7000

Obudowa BladeSystem c7000 zapewnia całe zasilanie, chłodzenie i infrastrukturę I/O potrzebną do obsługi modułowych komponentów serwerowych, interkonektów i pamięci masowej dziś i w ciągu najbliższych kilku lat.

Obudowa ma wysokość 10U i mieści do 16 serwerów i/lub pamięci masowej oraz opcjonalne nadmiarowe moduły łączności sieciowej i pamięci masowej. Obudowa zawiera współdzieloną szybką płaszczyznę środkową NonStop o przepustowości 7,1 Tb/s, która umożliwia podłączenie serwerów do sieci i wspólnej pamięci masowej. Zasilanie jest dostarczane przez płytę główną, a elastyczność wejścia zasilania jest zapewniona dzięki możliwości wyboru jednofazowego wejścia AC, trójfazowego wejścia AC, wejścia -48 V DC i wysokiego napięcia DC.

Nie można mieć rozwiązań serwerów blade HPE bez obudowy. Obudowa HPE BladeSystem c7000 jest jedną z dwóch obudów oferowanych przez HPE.

Dzięki imponującym możliwościom konserwacji, łączności i rozbudowy w przystępnej cenie obudowa HPE BLc7000 jest idealnym wyborem dla rozwijających się firm aż po największe centra danych. Może obsługiwać do 8 serwerów HPE blade o pełnej wysokości lub 16 serwerów blade o połowie wysokości, czyli dwukrotnie więcej niż obudowa c30000. Elastyczna pamięć masowa oznacza, że obudowę można dostosować do potrzeb centrum danych.

Sprawdź naszą ofertę obudów HPE BLc7000 blade

Techbuyer sprzedaje również pełną gamę serwerów blade HPE i komponentów do wypełnienia obudowy HPE BLc7000. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc w znalezieniu tego, czego potrzebujesz.

HP BladeSystem c7000 jest dostępny już dziś z szybką wysyłką i trzyletnią gwarancją. To najlepszy sposób na zarządzanie serwerami HP blade i wspieranie rozwijającej się firmy.

Potrzebujesz pomocy przy zamówieniu HP BladeSystem c7000? Nasi specjaliści IT mają ponad 15 lat doświadczenia we wspieraniu firm, centrów danych, organizacji rządowych, szkół i uczelni. Skontaktuj się z nami już dziś.

Instalacja serwera HPE BladeSystem C7000

Przed zainstalowaniem obudowy w stojaku należy ją zdemontować. Ponieważ w pełni wypełniona obudowa może ważyć nawet 217,7 kg (480 lb), należy wyjąć z niej komponenty i tylną klatkę, aby ułatwić przenoszenie i instalację obudowy. Do zdjęcia tylnej klatki z obudowy powinny współpracować dwie osoby. Pusta obudowa z zamontowaną tylną klatką waży 58,6 kg (129 lb). Po zdemontowaniu obudowy, pusta obudowa bez zainstalowanej tylnej klatki waży 35,5 kg (78 lb). Pusta tylna klatka waży 23,2 kg (51 lb).

Instalowanie zasilacza BladeSystem C7000

Patrz „Uruchamianie kroków instalacji Insight Display (na stronie 64)”, aby uzyskać informacje na temat dostępnych typów konfiguracji zasilania i sposobu ich konfigurowania. Jeśli szafa BladeSystem c7000 Enclosure jest wyposażona w trójfazową konfigurację zasilania, wymagane jest sześć zasilaczy. Konfiguracje jednofazowe mogą mieć mniej niż sześć zasilaczy. Zainstaluj zasilacze w oparciu o całkowitą liczbę potrzebnych zasilaczy

HPE BladeSystem C7000 instrukcja po polsku.

Instrukcja hpe bladesystem C7000 po polsku