585858004 info@ergonix.pl

Praca w domu może wydawaćsię wygodna i atrakcyjna. Redukujesz czas oraz pieniądze na dojazdy. Realizujesz obowiązki z pracy w sprzyjających dla Ciebie warunkach i masz większą niezależność. Praca zdalna jest również doskonałą receptą w zupełnie nieprzewidzianych dotąd i trudnych sytuacjach.

Nagle okazuje się, że wszystkie obowiązki służbowe, wykonywane dotąd zza firmowego biurka, a także spotkania organizowane w salach konferencyjnych, można skutecznie realizować z poziomu własnego m3.

Jak odpowiednio przygotować do pracy zdalnej?

Polecamy kilka budżetowych oraz popularnych wariantów słuchawek do pracy zdalnej.

Słuchawki USB do komputera

Lekkie, wygodne oraz wyposażone w system redukcji hałasu i czuły mikrofon słuchawki mogą znacząco podnieść komfort Twojej pracy z domu. Do wyboru masz modele na jedno ucho, dzięki którym możesz mieć stały kontakt ze światem zewnętrznym, a także na dwoje uszu, które pozwolą Ci odciąć się od niego całkowicie i zachować prywatność, zwłaszcza jeśli czeka Cię ważna telekonferencja. Lekka i kompaktowa konstrukcja słuchawek zapewnia wysoki komfort, nawet podczas wielogodzinnej pracy zdalnej.

Przewodowe słuchawki do komputera podłączane są za pomocą złącza USB typu A lub USB typu C – w razie potrzeby można je szybko przepiąć do urządzenia przenośnego. Z kolei bezprzewodowe słuchawki wykorzystujące łączność Bluetooth to idealny wybór dla osób ceniących sobie mobilność. Dzięki takiemu rozwiązaniu pozbywasz się kabli, a zasięg połączenia może wynosić nawet 30 metrów. To oznacza, że podczas telekonferencji możesz swobodnie przespacerować się po domu lub przejść do innego pomieszczenia, jeśli zajdzie taka potrzeba. Poniżej znajdziesz proponowane przez nas słuchawki do komputera w różnych wariantach.

Słuchawki do komputera na USB – Platora Pro-D USB