585858004 info@ergonix.pl

Jeśli mówimy o tworzeniu połączeń, generalnie wszystkie przewodowe zestawy słuchawkowe do telefonów biurowych działają w ten sam sposób.

Istnieje zestaw słuchawkowy, który łączy się z kablem szybkiego odłączania i kabel adaptera, który przechodzi od połączenia szybkiego rozłączania do konkretnego telefonu biurowego. Jedna z głównych różnic w dolnym kablu; wewnętrzne działanie jest inne, a co najważniejsze, sposób ułożenia przewodów wewnątrz kabla końcowego. Powodem, dla którego producenci słuchawek, takich jak Plantronics, Poly, Jabra, Platora i inni, produkują biurowe zestawy słuchawkowe z różnymi dolnymi lub przejściówkami, jest upewnienie się, że mogą osiągnąć najwyższą jakość dźwięku w konkretnym telefonie. Oto niektóre typy połączeń –

Zarejestrowane gniazdo (RJ) – dostawcy zestawów słuchawkowych często używają terminów: RJ9, RJ10 lub RJ22, aby wskazać ten typ połączenia, z którym jest kompatybilny zestaw słuchawkowy. RJ oznacza Registered Jacks, które podłącza się do standardowej słuchawki telefonu stacjonarnego – potencjalnie przez wzmacniacz.

Quick Disconnect (QD) – Przewodowe zestawy słuchawkowe do telefonów biurowych z łącznością Quick Disconnect lub QD są najczęściej używane w telefonach stacjonarnych (przez RJ9) lub komputerach (przez USB lub 3,5 mm). Kabel składa się z dwóch części modułowych – jednej podłączanej do samego zestawu słuchawkowego, a drugiej do komputera lub telefonu. Ten typ połączenia umożliwia szybkie odłączenie zestawu słuchawkowego bez przerywania trwającej rozmowy.

• Gniazdo 2,5 mm – kilku producentów telefonów zdecydowało się również na gniazdo 2,5 mm do zestawów słuchawkowych do telefonów biurowych. Korzystanie ze słuchawek wyposażonych w gniazda 2,5 mm zapewnia telefonowi biurowemu przycisk „zestawu słuchawkowego”, który użytkownicy mogą nacisnąć, aby odbierać i rozłączać połączenia bez konieczności podnoszenia słuchawki przy każdym połączeniu.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, upewnij się, że używasz odpowiedniego zestawu słuchawkowego, który jest zgodny z telefonem biurowym. Potrzebujesz pomocy w wyborze przewodowych zestawów słuchawkowych do telefonów biurowych? Skontaktuj się z obsługą sklepu www.4ip.pl