585858004 info@ergonix.pl

Zestaw sluchawkowy Ten, który będziesz chciał nosić.

Twój zestaw słuchawkowy jest… no cóż, na głowie. Cały dzień. Dlaczego nie wybrać takiego, który wygląda dobrze, dobrze się czuje i dobrze brzmi? Stworzona z myślą o stylu, połączona z jakością dźwięku, komfortem i niezawodnością, z której jesteśmy znani, seria Blackwire 3320 zapewnia najlepszą wartość w swojej kategorii. Połącz się z dowolnym urządzeniem szybko i łatwo i zabierz je ze sobą, gdziekolwiek jesteś. Zwiększ pewność siebie podczas rozmowy.

Prostota spotyka elastyczność. Podłącz i używaj przez USB i swoje ulubione urządzenie. Solidna konstrukcja zapewnia niezawodność, na której można polegać. Ponadto modele Blackwire 3320 są wyposażone w nauszniki ze sztucznej skóry, etui podróżne i złącze 3,5 mm na telefon komórkowy lub tablet.

Odbieraj połączenia w biurze lub w podróży.

Łatwo zrozumieć, dlaczego wszyscy kochają serię Blackwire 3320. Elegancki, nowoczesny design wygląda tak dobrze, jak się wydaje, więc będziesz chciał go nosić – a Twoja inwestycja się opłaca. Wyraźny dźwięk w połączeniu z wygodą przez cały dzień pozwala z łatwością obsługiwać każdą rozmowę. Wybierz zestaw słuchawkowy, za który podziękuje Ci cały zespół.

Myślisz, że to połączenie stylu i jakości jest poza zasięgiem? Mamy dobre wieści. Seria Blackwire 3320 ma przystępną cenę, dzięki czemu możesz mądrze inwestować bez rozbijania banku. Ponadto wdraża się szybko i łatwo – i jest zbudowany na potrzeby przedsiębiorstw. Każdy wygrywa.

Dostosuj swój zestaw słuchawkowy za pomocą Plantronics Hub na komputery stacjonarne. Wybierz preferowany język, ustawienia funkcji i aktualizuj urządzenie do najnowszego oprogramowania układowego. Plantronics Manager Pro umożliwia zespołom IT zdalne zarządzanie, inwentaryzację zestawu słuchawkowego i monitorowanie użycia. Bądź na bieżąco i zachowaj kontrolę.

Stworzony z myślą o kompatybilności

Wszystkie zestawy słuchawkowe Poly USB i osobiste zestawy głośnomówiące są kompatybilne z najpopularniejszymi platformami głosowymi – po prostu pracujemy.

Rozwiązania Blackwire zapewniają doskonałą jakość dźwięku zarówno dla Ciebie, jak i dla osób po drugiej stronie połączenia – niezależnie od wybranej platformy.

Kompatybilność BlackWire 3320