585858004 info@ergonix.pl


Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz pracę w domu, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą od piżamy, posiadanie odpowiedniego sprzętu ma ogromne znaczenie. Zaczyna się od dobrej ergonomicznej konfiguracji pracy, która zdecydowanie obejmuje „opcjonalne” akcesoria, takie jak wysokiej jakości zestaw słuchawkowy.

Korzystanie z dobrego zestawu słuchawkowego poprawi jakość głosu na spotkaniach Zoom i rozmowach telefonicznych, eliminując hałas w tle powodowany przez dzieci, zwierzęta i ruch uliczny. Może również pomóc skupić się za pomocą muzyki w tle i sprawić, że muzyka będzie brzmiała lepiej niż to, co otrzymasz z taniej pary słuchawek dousznych dostarczonych z telefonem.

Kluczowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze zestawu słuchawkowego do pracy w domu, to rodzaj połączenia (przewodowe lub bezprzewodowe), czy jest jakakolwiek technologia redukcji szumów i jak dobrze działa, jakość dźwięku wychodzącego i przychodzącego oraz trwałość.

Ponieważ możesz z łatwością używać tego zestawu słuchawkowego przez ponad 8 godzin dziennie, ważne jest również, aby wybrać coś, co jest wygodne do noszenia przez długi czas. To często pomijany czynnik, ale z naszego doświadczenia wynika, że ​​jest to kluczowy.

W oparciu o czynniki opisane powyżej oraz oczywiście związane z tym koszty, są to nasze aktualne typy najlepszych zestawów słuchawkowych do pracy w domu.

Jeśli chodzi o pracę w domu, zestaw słuchawkowy Platora Pro ma wiele zalet. Lekki i wygodny, nawet podczas wielogodzinnego noszenia, zapewnia doskonałą jakość głosu.

Zaprojektowany do użytku z Zoom, Microsoft Teams i innymi narzędziami do pracy zdalnej, jest skierowany do profesjonalistów, którzy spędzają dużo czasu na rozmowach, ale ponieważ jest to zestaw słuchawkowy w stylu słuchawek z dźwiękiem w obu uszach, może z łatwością służyć słuchanie muzyki lub swobodne granie po pracy.

Jeśli masz dzieci biegające wokół lub inne hałaśliwe elementy rozpraszające, technologia aktywnej redukcji szumów (ANC) pomoże Ci się skupić, a mikrofony z redukcją szumów redukują ilość dźwięków w tle, które docierają do współpracowników.

Sprężysty pałąk zapewnia odpowiednią przyczepność, utrzymując wyściełane nauszniki na miejscu bez uciskania i dyskomfortu. Dlatego możesz je nosić przez cały dzień, nie chcąc zdzierać ich z głowy, a to w dużej mierze sprawia, że ​​są najlepszym zestawem słuchawkowym do pracy w domu.

Podstawowe elementy sterujące są wbudowane w nauszniki: po jednej stronie znajduje się przycisk asystenta głosowego, a po drugiej przyciski muzyki/głośności. W tym miejscu można również włączać i wyłączać redukcję szumów, wycinając niskie dźwięki, zachowując jednocześnie słyszalne głosy.